| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА/КАУЧУК |
| ДЪЛЖИНА | 150.00 см |
| Марка | AQUASTO |
| МОДЕЛ: | 10 л/мин., бял |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА/КАУЧУК |
| ДЪЛЖИНА: | 150.00 см |
| ТЕГЛО: | 500 г |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ДВОЙНА ОПЛЕТКА |
| EAN | 3800223752253 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА/КАУЧУК |
| ДЪЛЖИНА | 150.00 см |
| Марка | AQUASTO |
| МОДЕЛ: | 10 л/мин., бял |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА/КАУЧУК |
| ДЪЛЖИНА: | 150.00 см |
| ТЕГЛО: | 500 г |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ДВОЙНА ОПЛЕТКА |
| EAN | 3800223752253 |