| MATERIAL | МЕСИНГ/КАУЧУК |
| LENGTH | 200.00 см |
| Brand | AQUASTO |
| MODEL: | 10 л/мин. хром |
| MATERIAL: | МЕСИНГ/КАУЧУК |
| LENGTH: | 200.00 см |
| WEIGHT: | 540 г |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДВОЙНА ОПЛЕТКА |
| EAN | 3800223757470 |






2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| MATERIAL | МЕСИНГ/КАУЧУК |
| LENGTH | 200.00 см |
| Brand | AQUASTO |
| MODEL: | 10 л/мин. хром |
| MATERIAL: | МЕСИНГ/КАУЧУК |
| LENGTH: | 200.00 см |
| WEIGHT: | 540 г |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДВОЙНА ОПЛЕТКА |
| EAN | 3800223757470 |