| МАТЕРИАЛ | МЕСИНГ/КАУЧУК |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| Марка | AQUASTO |
| МОДЕЛ: | 10 л/мин. хром |
| МАТЕРИАЛ: | МЕСИНГ/КАУЧУК |
| ДЪЛЖИНА: | 200.00 см |
| ТЕГЛО: | 540 г |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ДВОЙНА ОПЛЕТКА |
| EAN | 3800223757470 |






2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МАТЕРИАЛ | МЕСИНГ/КАУЧУК |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| Марка | AQUASTO |
| МОДЕЛ: | 10 л/мин. хром |
| МАТЕРИАЛ: | МЕСИНГ/КАУЧУК |
| ДЪЛЖИНА: | 200.00 см |
| ТЕГЛО: | 540 г |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ДВОЙНА ОПЛЕТКА |
| EAN | 3800223757470 |