| POWER CONSUMPTION | 600 W |
| DISC MAXIMUM SIZE | 200 мм |
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL: | GBG 60-20 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 600 W |
| DISC MAXIMUM SIZE: | 200 мм |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE: | 32.0 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 3600 |
| PRODUCT WEIGHT: | 15.000 kg |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140893442 |




