| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 600 W |
| МАКСИМАЛЕН РАЗМЕР НА ДИСКА | 200 мм |
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ: | GBG 60-20 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 600 W |
| МАКСИМАЛЕН РАЗМЕР НА ДИСКА: | 200 мм |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА: | 32.0 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 3600 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 15.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140893442 |




