| POWER CONSUMPTION | 250 W |
| DISC MAXIMUM SIZE | 150 мм |
| Brand | MAKITA |
| MODEL: | GB602 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 250 W |
| DISC MAXIMUM SIZE: | 150 мм |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE: | 12.7 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 9.100 kg |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 88381075763 |






