| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 250 W |
| МАКСИМАЛЕН РАЗМЕР НА ДИСКА | 150 мм |
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ: | GB602 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 250 W |
| МАКСИМАЛЕН РАЗМЕР НА ДИСКА: | 150 мм |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА: | 12.7 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 9.100 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 88381075763 |






