| POWER CONSUMPTION | 250 W |
| DISC MAXIMUM SIZE | 150 мм |
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL: | RDP-BG05 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 250 W |
| POWER OUTPUT: | 250 W |
| DISC MAXIMUM SIZE: | 150 мм |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE: | 20.0 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 2950 |
| PRODUCT WEIGHT: | 6.020 kg |
| SUITABLE FOR: | SEMI-PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800123123108 |


