| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 250 W |
| МАКСИМАЛЕН РАЗМЕР НА ДИСКА | 150 мм |
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ: | RDP-BG05 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 250 W |
| ОТДАВАНА МОЩНОСТ: | 250 W |
| МАКСИМАЛЕН РАЗМЕР НА ДИСКА: | 150 мм |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА: | 20.0 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 2950 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 6.020 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПОЛУПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123123108 |


