| POWER CONSUMPTION | 250 W |
| DISC MAXIMUM SIZE | 200 мм |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | RD-BG03 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 250 W |
| DISC MAXIMUM SIZE: | 200 мм |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE: | 20.0 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 2950 |
| PRODUCT WEIGHT: | 10.000 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800123124273 |


