| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 250 W |
| МАКСИМАЛЕН РАЗМЕР НА ДИСКА | 200 мм |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-BG03 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 250 W |
| МАКСИМАЛЕН РАЗМЕР НА ДИСКА: | 200 мм |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА: | 20.0 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 2950 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 10.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123124273 |


