| TYPE | СТЕРЕО |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | ACER |
| MODEL: | NITRO NHW200 GP.HDS11.02E |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | СТЕРЕО |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz–20 kHz |
| IMPEDANCE: | 22Ω ± 15% |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 109 dB ± 3dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.1 м |
| Gaming: | Yes |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711474088420 |



















