| ТИП | СТЕРЕО |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Да |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | NITRO NHW200 GP.HDS11.02E |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | СТЕРЕО |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz–20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 22Ω ± 15% |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 109 dB ± 3dB |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.1 м |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711474088420 |



















