| TYPE | СТЕРЕО |
| Brand | ACER |
| MODEL: | PREDATOR GALEA 365 PHW210 |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | СТЕРЕО |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz–20 kHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω ± 15% |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 96 dB ± 3dB |
| CABLE LENGHT: | 1.8 м |
| INTERFACE: | 4 pole 3.5 mm, USB A (control) |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711121231759 |


















