| ТИП | СТЕРЕО |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | PREDATOR GALEA 365 PHW210 |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | СТЕРЕО |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz–20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω ± 15% |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 96 dB ± 3dB |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.8 м |
| ИНТЕРФЕЙС: | 4 pole 3.5 mm, USB A (control) |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711121231759 |




















