| TYPE | OVER-EAR |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | DARK PROJECT |
| MODEL: | SONO Wireless WHITE/GOLD |
| CONNECTION TYPE: | WIRELESS |
| TYPE: | OVER-EAR |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 23Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 98 dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| INTERFACE: | USB-A, Bluetooth, charge USB-C |
| STREAMING: | Yes |
| KIND: | HEADPHONES |
| COLOUR: | WHITE/GOLD |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5292910033642 |



















