| TYPE | OVER-EAR |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | DARK PROJECT |
| MODEL: | SONO WHITE/GOLD |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | OVER-EAR |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 22Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 98 dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.5 м |
| Gaming: | Yes |
| STREAMING: | Yes |
| KIND: | HEADPHONES |
| COLOUR: | WHITE/GOLD |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5292910033659 |


























