| TYPE | STEREO OVER HEAD |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | DEFENDER |
| MODEL: | Gryphon 750 63750 |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | STEREO OVER HEAD |
| FREQUENCY RANGE: | 18 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 105 dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.0 м |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4714033637503 |









