| TYPE | СТЕРЕО |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | CNS-CHS01BO |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | СТЕРЕО |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 105 dB |
| CABLE LENGHT: | 1.8 м |
| INTERFACE: | 2x3.5 mm jack |
| EAN | 5291485002985 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" in 4 days
| TYPE | СТЕРЕО |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | CNS-CHS01BO |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | СТЕРЕО |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 105 dB |
| CABLE LENGHT: | 1.8 м |
| INTERFACE: | 2x3.5 mm jack |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5291485002985 |