| TYPE | СТЕРЕО OVER-EAR |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | HAVIT |
| MODEL: | HV-ST026M |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | СТЕРЕО OVER-EAR |
| FREQUENCY RANGE: | 30 Hz - 15 kHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 108 dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.8 м |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6950676220032 |

















