| TYPE | СТЕРЕО |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | 36651 |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | СТЕРЕО |
| FREQUENCY RANGE: | 20Hz - 20 000Hz |
| MICROHPONE: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.0 м |
| INTERFACE: | 3.5mm jack |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4008928366518 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" in 4 days
| TYPE | СТЕРЕО |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | 36651 |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | СТЕРЕО |
| FREQUENCY RANGE: | 20Hz - 20 000Hz |
| MICROHPONE: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.0 м |
| INTERFACE: | 3.5mm jack |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4008928366518 |