| TYPE | СТЕРЕО |
| Brand | SBOX |
| MODEL: | HS-302 |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | СТЕРЕО |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ohms |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 105 dB+-3dB |
| CABLE LENGHT: | 2.2 м |
| INTERFACE: | 2x3.5 mm jack |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 616320534196 |

















