| ТИП | СТЕРЕО |
| Марка | SBOX |
| МОДЕЛ: | HS-302 |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | СТЕРЕО |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ohms |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 105 dB+-3dB |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.2 м |
| ИНТЕРФЕЙС: | 2x3.5 mm jack |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 616320534196 |

















