| ТИП | Stereo |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | 100 GXD1B60597 |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | Stereo |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 KHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 98±3 dB |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.2 м |
| ИНТЕРФЕЙС: | 3.5 mm |
| EAN | 195348450997 |







| ТИП | Stereo |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | 100 GXD1B60597 |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | Stereo |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 KHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 98±3 dB |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.2 м |
| ИНТЕРФЕЙС: | 3.5 mm |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 195348450997 |