| ТИП | СТЕРЕО OVER-EAR |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Не |
| Марка | HAVIT |
| МОДЕЛ: | HV-H2106d BK |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | СТЕРЕО OVER-EAR |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 116 dB |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.0 м |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6950676289626 |


















