| ТИП | 20 - 20000 Hz |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Да |
| Марка | MODECOM |
| МОДЕЛ: | MC-823 |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | 20 - 20000 Hz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ohm |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 112dB |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.2 м |
| ИНТЕРФЕЙС: | 3,5 mm жак |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5906190448569 |










