| TYPE | 20 - 20000 Hz |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | MODECOM |
| MODEL: | MC-823 |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | 20 - 20000 Hz |
| IMPEDANCE: | 32 Ohm |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 112dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.2 м |
| INTERFACE: | 3,5 mm жак |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5906190448569 |












