| ТИП | СТЕРЕО |
| Марка | ESPERANZA |
| МОДЕЛ: | CONDOR EGH300 BLUE |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | СТЕРЕО |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 16-16000 Hz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 52 dB |
| ВХОДЯЩА МОЩНОСТ: | 100 mW |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.0 м |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЦВЯТ: | BLUE |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5901299922392 |











