| ТИП | СТЕРЕО OVER-EAR |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Не |
| Марка | HAVIT |
| МОДЕЛ: | HV-H2216d WH |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | СТЕРЕО OVER-EAR |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 103-110 dB |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.2 м |
| ИНТЕРФЕЙС: | 4 pole 3.5 mm AUX |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6950676214437 |
















