| ТИП | СТЕРЕО |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | 36651 |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | СТЕРЕО |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20Hz - 20 000Hz |
| МИКРОФОН: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.0 м |
| ИНТЕРФЕЙС: | 3.5mm jack |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4008928366518 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" до 4 дни
| ТИП | СТЕРЕО |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | 36651 |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | СТЕРЕО |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20Hz - 20 000Hz |
| МИКРОФОН: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.0 м |
| ИНТЕРФЕЙС: | 3.5mm jack |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4008928366518 |