| ТИП | СТЕРЕО |
| Марка | HAVIT |
| МОДЕЛ: | HV- H2183D BK |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | СТЕРЕО |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20Hz - 20 000Hz |
| ИМПЕДАНС: | 32Ohms |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 100dB+-3dB |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.2 м |
| ИНТЕРФЕЙС: | 2 x 3.5mm jack |
| EAN | 6950676239263 |














