| TYPE | СТЕРЕО |
| Brand | HAVIT |
| MODEL: | HV- H2183D BK |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | СТЕРЕО |
| FREQUENCY RANGE: | 20Hz - 20 000Hz |
| IMPEDANCE: | 32Ohms |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 100dB+-3dB |
| CABLE LENGHT: | 1.2 м |
| INTERFACE: | 2 x 3.5mm jack |
| EAN | 6950676239263 |














