| TYPE | OVER-EAR |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | EDIFIER |
| MODEL: | G2BT WHITE |
| CONNECTION TYPE: | WIRELESS |
| TYPE: | OVER-EAR |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 94 dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| INTERFACE: | Bluetooth 5.2 |
| COLOUR: | WHITE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6923520245093 |





















