| TYPE | STEREO IN EARS |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | LOGITECH |
| MODEL: | G333 PURPLE 981-000936 |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | STEREO IN EARS |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 24 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 101.6±3 dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.2 м |
| Gaming: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5099206092747 |





















