| ТИП | STEREO IN EARS |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Да |
| Марка | LOGITECH |
| МОДЕЛ: | G333 PURPLE 981-000936 |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | STEREO IN EARS |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 24 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 101.6±3 dB |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.2 м |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5099206092747 |


















