| ТИП | OVER-EAR |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Да |
| Марка | EDIFIER |
| МОДЕЛ: | G2BT RED |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | БЕЗЖИЧНИ |
| ТИП: | OVER-EAR |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 94 dB |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ИНТЕРФЕЙС: | Bluetooth 5.2 |
| ЦВЯТ: | RED |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6923520245123 |





















