| TYPE | OVER-EAR |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | GENESIS |
| MODEL: | NEON 360 BLACK/RED NSG-1107 |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | OVER-EAR |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 105 dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.3 м |
| Gaming: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5901969410648 |




















