| TYPE | Stereo Over-Ear |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | URAGE SOUNDZ 400 V2 217861 |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | Stereo Over-Ear |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 KHz |
| IMPEDANCE: | 20 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 115 dB +/-3 dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.2 м |
| Gaming: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4047443502216 |















