| DISPLAY SIZE INCH | 1.77 " |
| NFC | Yes |
| MICROHPONE | Yes |
| SPO2 | Yes |
| Brand | APPLE |
| MODEL: | S11 ROSE GOLD ALUMIN CASE |
| DISPLAY TYPE: | Always-On Retina OLED |
| RESOLUTION: | 374x446 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.77 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 4.50 см |
| INTERNAL MEMORY: | 64 GB |
| CPU: | Apple S10 Dual-Core |
| OS: | WatchOS 26 |
| GPS: | Yes |
| WLAN: | Yes |
| NFC: | Yes |
| SMARTWATCH NOTIFICATIONS: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| MICROHPONE: | Yes |
| HEART RATE MONITOR: | Yes |
| PEDOMETER: | Yes |
| DISTANCE: | Yes |
| SLEEP TRACKING: | Yes |
| BURNED CALORIES: | Yes |
| ALTIMETER: | Yes |
| COMPASS: | Yes |
| SPO2: | Yes |
| DUST/WATER PROOF: | IP6X |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| WEIGHT: | 29.7 g |
| CASE SIZE: | 42 MM |
| DIMENSION: | 42 X 36 X 9.7 MM |
| COMPATIBILITY: | iOS 26+ |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| PRODUCT NUMBER: | MEU04MP/A |
| EAN | 195950619102 |




















