| DISPLAY SIZE INCH | 1.83 " |
| SIM CARD TYPE | NANO |
| NFC | No |
| MICROHPONE | Yes |
| SPO2 | No |
| Brand | BLACKVIEW |
| MODEL: | Z20 KIDS PINK |
| DISPLAY TYPE: | Touchscreen |
| RESOLUTION: | 240x284 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.83 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 4.65 см |
| PROCESSOR SPEED: | 400 MHz |
| INTERNAL MEMORY: | 16 MB RAM+16 MB ROM |
| CPU: | ARM Cortex-R5 |
| SIM CARD TYPE: | NANO |
| GPS: | Yes |
| BLUETOOTH: | No |
| WLAN: | No |
| NFC: | No |
| CAMERA: | Yes |
| SMARTWATCH NOTIFICATIONS: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| MICROHPONE: | Yes |
| HEART RATE MONITOR: | No |
| PEDOMETER: | No |
| DISTANCE: | No |
| SLEEP TRACKING: | No |
| BURNED CALORIES: | No |
| ALTIMETER: | No |
| BAROMETER: | No |
| COMPASS: | No |
| SPO2: | No |
| SILENT ALARM: | No |
| DUST/WATER PROOF: | IP67 |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| WEIGHT: | 52.1 g |
| CASE SIZE: | 41.6 MM |
| DIMENSION: | 247X4L.6X13.8 MM |
| BATTERY TYPE: | 800 mAh |
| COMPATIBILITY: | iOS, Android (SeTracker2 APP) |
| OTHERS: | ВТОРА КАИШКА В КОМПЛЕКТА |
| COLOUR: | ROSE PINK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6931548319658 |












