| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.83 " |
| ТИП SIM КАРТА | NANO |
| NFC | Не |
| МИКРОФОН | Да |
| SPO2 | Не |
| Марка | BLACKVIEW |
| МОДЕЛ: | Z20 KIDS PINK |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | Touchscreen |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 240x284 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.83 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 4.65 см |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 400 MHz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 16 MB RAM+16 MB ROM |
| ПРОЦЕСОР: | ARM Cortex-R5 |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO |
| GPS: | Да |
| BLUETOOTH: | Не |
| WLAN: | Не |
| NFC: | Не |
| КАМЕРА: | Да |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| МИКРОФОН: | Да |
| ПУЛСОМЕР: | Не |
| КРАЧКОМЕР: | Не |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Не |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Не |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Не |
| АЛТИМЕТЪР: | Не |
| БАРОМЕТЪР: | Не |
| КОМПАС: | Не |
| SPO2: | Не |
| ТИХА АЛАРМА: | Не |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP67 |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ТЕГЛО: | 52.1 g |
| РАЗМЕР НА КОРПУСА: | 41.6 MM |
| РАЗМЕР: | 247X4L.6X13.8 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 800 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | iOS, Android (SeTracker2 APP) |
| ДРУГИ: | ВТОРА КАИШКА В КОМПЛЕКТА |
| ЦВЯТ: | ROSE PINK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6931548319658 |












