| DISPLAY SIZE INCH | 1.40 " |
| SIM CARD TYPE | NANO |
| NFC | No |
| MICROHPONE | Yes |
| SPO2 | No |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | SANDY CNE-KW34BL |
| DISPLAY TYPE: | TN Touchscreen |
| RESOLUTION: | 128 x 128 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.40 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 3.56 см |
| PROCESSOR SPEED: | 260 MHz |
| INTERNAL MEMORY: | 32 MB, RAM - 32 MB |
| CPU: | MTK 2503 |
| SIM CARD TYPE: | NANO |
| GPS: | Yes |
| BLUETOOTH: | No |
| WLAN: | No |
| NFC: | No |
| CAMERA: | Yes |
| SMARTWATCH NOTIFICATIONS: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| MICROHPONE: | Yes |
| HEART RATE MONITOR: | No |
| PEDOMETER: | Yes |
| SLEEP TRACKING: | No |
| BURNED CALORIES: | No |
| ALTIMETER: | No |
| BAROMETER: | No |
| COMPASS: | No |
| SPO2: | No |
| WEIGHT: | 42 g |
| DIMENSION: | 52.9X40.3X14.8 ММ |
| BATTERY TYPE: | 400 mAh |
| COMPATIBILITY: | ANDROID, IOS |
| COLOUR: | BLUE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5291485008017 |



















