| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.40 " |
| ТИП SIM КАРТА | NANO |
| NFC | Не |
| МИКРОФОН | Да |
| SPO2 | Не |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | SANDY CNE-KW34BL |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | TN Touchscreen |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 128 x 128 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.40 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 3.56 см |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 260 MHz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 32 MB, RAM - 32 MB |
| ПРОЦЕСОР: | MTK 2503 |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO |
| GPS: | Да |
| BLUETOOTH: | Не |
| WLAN: | Не |
| NFC: | Не |
| КАМЕРА: | Да |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| МИКРОФОН: | Да |
| ПУЛСОМЕР: | Не |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Не |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Не |
| АЛТИМЕТЪР: | Не |
| БАРОМЕТЪР: | Не |
| КОМПАС: | Не |
| SPO2: | Не |
| ТЕГЛО: | 42 g |
| РАЗМЕР: | 52.9X40.3X14.8 ММ |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 400 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID, IOS |
| ЦВЯТ: | BLUE |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5291485008017 |



















