| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.28 " |
| NFC | Не |
| МИКРОФОН | Не |
| SPO2 | Да |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | BADIAN CNS-SW68BB |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LCD Touchscreen |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 240x240 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.28 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 3.25 см |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 64 MB, 160 KB RAM |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| GPS: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| NFC: | Не |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Не |
| МИКРОФОН: | Не |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| SPO2: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP68 |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ТЕГЛО: | 50.6 g |
| РАЗМЕР НА КОРПУСА: | 45 MM |
| РАЗМЕР: | 44.9X44.9X9.5 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 190 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID, IOS |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5291485009083 |























