| DISPLAY SIZE INCH | 1.40 " |
| MICROHPONE | No |
| SPO2 | Yes |
| Brand | GARMIN |
| MODEL: | FENIX 7X PRO SOLAR GRAY |
| DISPLAY TYPE: | MIP |
| RESOLUTION: | 280x280 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.40 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 3.55 см |
| INTERNAL MEMORY: | 32 GB |
| GPS: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | No |
| MICROHPONE: | No |
| HEART RATE MONITOR: | Yes |
| PEDOMETER: | Yes |
| DISTANCE: | Yes |
| SLEEP TRACKING: | Yes |
| BURNED CALORIES: | Yes |
| ALTIMETER: | Yes |
| BAROMETER: | Yes |
| COMPASS: | Yes |
| SPO2: | Yes |
| SILENT ALARM: | Yes |
| DUST/WATER PROOF: | 10 ATM |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| WEIGHT: | 89 g |
| CASE SIZE: | 51 MM |
| DIMENSION: | 51 X 51 X 14.9 ММ |
| COMPATIBILITY: | ANDROID, IOS |
| COLOUR: | SLATE GRAY |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| PRODUCT NUMBER: | 010-02778-01 |
| EAN | 753759317836 |







