| DISPLAY SIZE INCH | 1.50 " |
| MICROHPONE | Yes |
| SPO2 | Yes |
| Brand | MYPHONE |
| MODEL: | HAMMER WATCH 2 MILITARY |
| DISPLAY TYPE: | AMOLED |
| RESOLUTION: | 466x466 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.50 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 3.81 см |
| INTERNAL MEMORY: | 1 GB + 8 MB |
| CPU: | Action ATS3089C |
| BLUETOOTH: | Yes |
| SMARTWATCH NOTIFICATIONS: | Yes |
| MICROHPONE: | Yes |
| HEART RATE MONITOR: | Yes |
| PEDOMETER: | Yes |
| DISTANCE: | Yes |
| SLEEP TRACKING: | Yes |
| SPO2: | Yes |
| COMPATIBILITY: | ANDROID, IOS |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5902983635499 |










