| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.50 " |
| МИКРОФОН | Да |
| SPO2 | Да |
| Марка | MYPHONE |
| МОДЕЛ: | HAMMER WATCH 2 MILITARY |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | AMOLED |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 466x466 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.50 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 3.81 см |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 1 GB + 8 MB |
| ПРОЦЕСОР: | Action ATS3089C |
| BLUETOOTH: | Да |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| МИКРОФОН: | Да |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| SPO2: | Да |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID, IOS |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5902983635499 |










