| DISPLAY SIZE INCH | 1.43 " |
| NFC | No |
| MICROHPONE | Yes |
| SPO2 | Yes |
| Brand | XMART |
| MODEL: | HK08 BLACK |
| DISPLAY TYPE: | AMOLED |
| RESOLUTION: | 466x466 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.43 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 3.63 см |
| INTERNAL MEMORY: | ROM 128 MB, RAM 4 MB |
| CPU: | ATS3085S |
| GPS: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| NFC: | No |
| SMARTWATCH NOTIFICATIONS: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| MICROHPONE: | Yes |
| HEART RATE MONITOR: | Yes |
| PEDOMETER: | Yes |
| DISTANCE: | Yes |
| SLEEP TRACKING: | Yes |
| BURNED CALORIES: | Yes |
| ALTIMETER: | Yes |
| BAROMETER: | Yes |
| COMPASS: | Yes |
| SPO2: | Yes |
| DUST/WATER PROOF: | IP67 |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| WEIGHT: | 68.4 g |
| BATTERY TYPE: | 530 mAh |
| COMPATIBILITY: | ANDROID, IOS |
| OTHERS: | РАБОТИ С ПРИЛОЖЕНИЕ FITBEING |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202100679 |





















