| DISPLAY SIZE INCH | 1.43 " |
| MICROHPONE | Yes |
| Brand | RIVERSONG |
| MODEL: | MOTIVE 10GT BLACK |
| DISPLAY TYPE: | AMOLED |
| RESOLUTION: | 466x466 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.43 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 3.63 см |
| GPS: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| SMARTWATCH NOTIFICATIONS: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| HEART RATE MONITOR: | Yes |
| PEDOMETER: | Yes |
| DISTANCE: | Yes |
| SLEEP TRACKING: | Yes |
| BURNED CALORIES: | Yes |
| DUST/WATER PROOF: | 3 ATM |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| WEIGHT: | 63g |
| COMPATIBILITY: | ANDROID, IOS |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6971442126990 |


















