| DISPLAY SIZE INCH | 1.43 " |
| NFC | No |
| MICROHPONE | Yes |
| SPO2 | Yes |
| Brand | XMART |
| MODEL: | AM2410G GRAY |
| DISPLAY TYPE: | AMOLED |
| RESOLUTION: | 466x466 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.43 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 3.63 см |
| CPU: | ATS3085L |
| GPS: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | No |
| CAMERA: | No |
| SMARTWATCH NOTIFICATIONS: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| MICROHPONE: | Yes |
| HEART RATE MONITOR: | Yes |
| PEDOMETER: | Yes |
| DISTANCE: | Yes |
| SLEEP TRACKING: | Yes |
| BURNED CALORIES: | Yes |
| BAROMETER: | Yes |
| COMPASS: | Yes |
| SPO2: | Yes |
| DUST/WATER PROOF: | 5 ATM |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| WEIGHT: | 78 g |
| CASE SIZE: | 52 ММ |
| DIMENSION: | 52.2 X 52.2 X 13.5 ММ |
| BATTERY TYPE: | 500 mAh |
| COMPATIBILITY: | ANDROID, IOS |
| COLOUR: | GRAY |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202100051 |
















